Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Exkluzívna hotelová reštaurácia

Hills Restaurant

Pripravte sa na gastronomický zážitok

HILLS RESTAURANT

A la Carte

SEZÓNNE MENU

Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň, sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. V našej hotelovej reštaurácii sa príprave vášho jedla venujeme s láskou a odhodlaním. Snažíme sa vám priniesť čo najlepšie jedlo na tanieri. Počas roka máme pre vás sezónne „A´ la carte“ menu.
Domáce a zahraničné vína

EXKLUZÍVNA VINOTÉKA

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii s vonkajšou letnou terasou a krbom, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej ale aj tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť svojou exkluzívnou vinotékou, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov.
,,Front cooking“

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA

Ponúkame vám jednu z foriem zážitkovej gastronómie ,,FRONT COOKING,, kde náš šéfkuchár pripraví jedlo pred očami hostí. Pri raňajkách alebo večernej grilovačke či „a la carte“ večeri sa čakanie zmení na očakávanie so zážitkom exkluzivity. Počas roka pre vás pripravujeme zážitkové pobyty Chef´s table s tými najlepšími šéfkuchármi na Slovensku

Bezplatné internetové wifi pripojenie

V prípade záujmu vám pripravíme a ponúkame bezlepkové, bezlaktózové, vegetariánske alebo vegánske jedlá.

Vynikajúca kuchyňa, príjemné posedenie v priestrannej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít.

Vynikajúcu kávu, bohatú ponuku dezertov alebo rýchle snack menu si počas dňa môžete dopriať v našom Lobby bare

Fotogaléria

Hotelová reštaurácia s terasou, krbom a vinotékou

Raňajky & Room Service

Raňajky formou bufetových stolov sú podávané od 7:00 - 10:00 hod. Široká ponuka teplých a studených jedál, zdravých nátierok, ovocia, zeleniny a cereálií.

Room Service

Ak si chcete dopriať viac súkromia, zabezpečíme vám donášku raňajok priamo na vašu izbu. Zloženie raňajok si môžete vybrať presne podľa Vašej chuti.

Obedy

Obedy formou A la Carte menu sú podávané v čase od 12:00 - 16:00. Počas roka máme pre vás špeciálne sezónne menu.

Priestor hotelovej reštaurácie je vhodný aj na prenájom. Pri reštaurácii sa nachádza malý salónik na školenia, prezentácie, meetingy alebo porady.

VEČERE

Večere sú podávané formou bufetových stolov v čase od 18:00 – 21:00 ( v termíne od 1.4. – 31.10.) a od 17:00 – 20:00 ( v termíne od 1.11 – 31.3.). Náš šéfkuchár vám predvedie FRONT COOKING, jednu z foriem zážitkovej gastronómie.

Rodiny s deťmi ocenia náš detský bufet počas raňajok a večerí, alebo obedové detské menu. K dispozícii máte detské jedálenské stoličky alebo kútik na ohrev detskej stravy.