Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Dôležité informácie k vášmu pobytu

Užitočné informácie

Vážení hostia, pripravili sme pre vás najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu hotelovú recepciu alebo rezervačné oddelenie. Prajeme vám príjemný pobyt.

ONLINE CHECK-IN REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Aby sme vám ušetrili čas a spríjemnili váš pobyt, zaviedli sme rýchly online Check-in. Tento nástroj vám umožní rýchlo a jednoducho sa ubytovať bez zbytočného čakania na recepcii.

Automaticky vám pošleme e-mail s výzvou na online Check-in 3 dni pred vaším príchodom. Ak by ste zabudli, systém vás upozorní ešte 1 deň pred vaším príchodom.

Formulár online Check-in je veľmi jednoduchý a vyžaduje základné osobné údaje ako meno, priezvisko, adresu a číslo občianskeho preukazu. Vyplniť ho môžete pohodlne z domu alebo kdekoľvek, napríklad počas cesty k nám. Tieto údaje potrebujeme pre vašu rezerváciu a vyplnením formulára nám pomôžete zrýchliť proces ubytovania, aby ste sa vyhli čakaniu na recepcii.

Prosíme vás, aby ste online Check-in vždy vyplnili. E-mail s formulárom obdrží každý hosť pri rezervácii pobytu.

 

 
Naša hotelová recepcia je vám k dispozícii nepretržite 24 hodín. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať. Odovzdáme vám všetky dôležité informácie týkajúce sa vášho pobytu v našom hoteli.

 • CHECK IN v hoteli je od 14:00 hod.
 • CHECK OUT v hoteli je do 10:00 hod.
 • LATE CHECK OUT – V prípade záujmu o skorý Check – in alebo neskorý Check – out kontaktujte, prosím, recepciu hotela. Poskytnutie týchto doplnkových služieb závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností hotela.
  Poplatok za neskorý Check – out do 13:00 hod je 30 €, do 16:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc.
  Skorý Check in – do 10:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc, od 10:00 – 14:00 hod – 30 €.

V celom areáli hotela je vám k dispozícii bezplatné WI – FI pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebná registrácia do našej aplikácie.

Počas vášho pobytu je vám k dispozícii bezplatné parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku. Kapacita hotelového parkoviska je pre 75 miest.

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii s vonkajšou letnou terasou a krbom, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov. V cene pobytu sú zahrnuté raňajky a večera bez nápojov.

Dress code v reštaurácii – doporučujeme vám neformálne oblečenie. Vstup do hotelovej reštaurácie v plavkách, župane, krátkych nohaviciach alebo šľapkách nie je dovolený.

 • raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii vedľa hotelovej recepcii na 1. poschodí v čase od 7:00 – 10:00
 • večere sú podávané v čase od 18:00 – 21:00 ( v termíne od 1.4. – 31.10.) a od 17:00 – 20:00 ( v termíne od 1.11 – 31.3.)
 • obedy – formou A la carte menu sú k dispozícii počas otváracích hodín reštaurácie v čase od 12:00 – 16:00 hod.
 • na hotelových izbách máte k dispozícii bezplatný set na prípravu kávy a čaju
 • ľahké snack občerstvenie počas dňa si môžete objednať v našom Lobby & Café bare

Vybavenie, ktoré majú naši hostia k dispozícii – služby čistiarne a práčovne, žehlička a žehliaca doska na zapožičanie predaj suvenírov, informačné turistické služby, trezor na izbách a úschovňa batožiny, transfer hostí, požičovňa audiovizuálnej konferenčnej techniky (flipchart, dataprojektor, plazmová TV, podľa potreby…) kopírovanie, sekretárske služby, tlmočenie, asistentské služby

Pri vašej rezervácii nás informujte o potrebách pre vaše dieťatko. K dispozícii a bezplatne je na vyžiadanie detská postieľka, detské stoličky, detský stupienok, detské vaničky, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky, detský župan, detské menu v reštaurácii.
Na hotelovej recepcii si môžete zakúpiť základné potreby pre dieťa – detské plienky, plienky do vody, rukávniky na plávanie alebo plávacie potreby. V reštaurácii máte v ponuke detské menu.

Každý piatok a sobotu je v hoteli zábavný program pre deti a dospelých, cvičenie v bazéne, súťaže, detské párty, diskotéky s maskotom. Počas vášho pobytu môžete využiť služby detského kútika vedľa Lobby baru.

V našom hoteli akceptujeme nasledovné typy platobných kariet: Master Card, VISA, VISA Electron, International Maestro, American Express. Hotel si vyhradzuje právo autorizovať platobné karty pri príchode.

Hotel Hills je bezbariérový. Izby pre imobilných hostí sa v hoteli nenachádzajú.

Pobyt s domácimi zvieratkami (psy a mačky) je možný. Nie je však dovolené zdržiavať sa v priestoroch stravovania reštaurácie, barov, wellness centra, detského kútika. V prípade vášho záujmu vám radi bezplatne zapožičiame pelechy, misky na jedlo a vodu. Poplatok za pobyt je 20 € / noc.
Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia hotelového majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške.

Hotel Hills je nefajčiarskym hotelom. Pre hostí je k dispozícii Cigar & Cognac Lounge, nachádzajúci sa vedľa Lobby baru a fajčenie je možné len na vonkajších terasách. Fajčenie je prísne zakázané na izbách a za porušenie bude účtovaná pokuta 50 € za vyčistenie.

V cene ubytovania máte neobmedzený vstup do Nature Wellness centra (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladovací bazén, relaxačná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary)
Odporúčame vám rezerváciu našich ďalších wellness služieb vopred, alebo pri vašom príchode. Rezervujte si masáže, procedúry alebo vstup do exkluzívnej privátnej zóny Vip Star Lounge.

 • Wellness služby v Hoteli Horizont Resort
  V prípade vášho záujmu si u nás môžete zakúpiť ďalšie wellness služby do nášho Hotela Horizont Resort, ktorý sa nachádza v blízkosti Hotela Hills. V ponuke je vstup do Mountain Wellness centra, thajské masáže, služby solária, vstup do privátnej zóny na streche hotela Vip Sky Lounge.
 • Wellness služby v AquaCity Poprad
  Na hotelovej recepcii si môžete zakúpiť výhodné vstupy do Aquaparku AquaCity Poprad alebo wellness centra Fire & Water Wellness & Spa so 40% zľavou. Vstupy sú platné počas vášho pobytu v hoteli Hills.

Otváracie hodiny

Hills Reštaurácia

07:00 - 21:00

Cigar & Cognac bar

09:00 - 22:00

Lobby & Café bar

09:00 - 22:00

Otváracie hodiny Wellness centra

Nature Wellness centrum

Pondelok - Piatok
14:00 - 21:00 (bazénová časť)
16:00 - 21:00 (saunová časť)
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00 (bazénová časť)
12:00 - 21:00 (saunová časť)

Nature Wellness centrum - deti do 12 rokov

Pondelok - Piatok
14:00 - 18:00 (sauny + bazén) do 19:00 (bazén)
Sobota - Nedeľa
10:00 - 18:00 (sauny + bazén) do 19:00 (bazén)

Vip Star Lounge

Pondelok - Piatok 14:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa 10:00 - 21:00