Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Vitajte v Hoteli Hills ****

Náš hotel

Rodinný wellness hotel v prírode

Vitajte v Hoteli Hills

Milí hostia, dovoľte aby sme vás privítali v našom výnimočnom hoteli Hills ****. Nadštandardný a novootvorený hotel Hills **** je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu. Výnimočný hotel vás očarí svojou rodinnou atmosférou a wellness službami priamo v Tatranskej prírode. Široká ponuka ubytovania v rôznych kategóriách izieb, prírodné interiérové a exteriérové wellness centrum, vynikajúca gastronómia založená na lokálnych produktoch, konferenčné priestory prispôsobené najnovším trendom a požiadavkám v oblasti eventov, svadieb a firemných akcií, zaraďujú tento hotel k TOP hotelom na Slovensku, ktorý si zamilujete.
Moderné, komfortné a prvotriedne
UBYTOVANIE V HOTELI HILLS ****

Hotel Hills ponúka ubytovanie v 69 izbách rôznych kategórii. Izby Standard, Lux, Honeymoon, Mezonetové apartmány alebo Hills apartmány. Celková kapacita hotela je 138 pevných lôžok, 66 rozkladacích lôžok a 26 prístelok, spolu pre 230 osôb.

Výnimočné a profesionálne
RELAXAČNÉ & WELLNESS SLUŽBY

Prírodné interiérové a exteriérové Nature wellness centrum s množstvom atrakcii, exkluzívna zóna Vip Star Lounge, klasické relaxačné masáže a rôzne druhy procedúr. Radi vám zabezpečíme ešte širšiu ponuku wellness služieb v našich ďalších hoteloch.

Nadštandardné firemné
EVENTY A AKCIE

Široká ponuka konferenčných priestorov je prispôsobená najnovším trendom a požiadavkám v oblasti eventov, školení, kongresov, svadieb, teambuildingov a firemných akcií. V biznise máme jasný cieľ - spokojných klientov.

Stará Lesná je ideálne miesto pre dovolenkový pobyt. Vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prostredí, je významným turistickým strediskom vo Vysokých Tatrách.

Našou prioritou je priniesť vám nadštandardné služby a rôzne možnosti v oblasti ubytovania, wellness, gastronómie, zábavy, kongresov a naplniť tak všetky vaše očakávania. Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si u nás nielen oddýchnete, ale zažijete nezabudnuteľné chvíľky plné výnimočných zážitkov.

Využite naše výhodné akciové balíčky a ponuky pre vašu maximálnu spokojnosť. Pre verných klientov máme špeciálny vernostný program so skvelými benefitmi a zľavami.

a
Kto sme

Náš príbeh

Názov hotela HILLS **** – vystihuje nielen atmosféru, ale aj miesto kde sa nachádza. Poloha hotela, jeho architektúra i celkový dizajn sú úzko prepojené s okolitou prírodou. Hotel Hills **** v Starej Lesnej spája silu tatranskej prírody s dokonalým zážitkom. Nachádza sa v krásnom a tichom prostredí v časti Stará Lesná priamo pod Lomnickým štítom. Od roku 2017 sa hotel stal súčasťou služieb rezortu AquaCity Poprad a od roku 2019 prešiel výraznou kompletnou rekonštrukciou tak aby sa zaradil medzi TOP hotely nielen vo Vysokých Tatrách ale aj na Slovensku. Sme radi, že vás budeme môcť privítať v našom hoteli a poskytnúť vám tie najlepšie služby.

Poloha hotela Hills **** 0
Kvalita hotelových služieb 0
Ponuka wellness služieb 0
Atrakcie pre rodiny s deťmi 0
Gastronomické služby 0