Rezerwacja pokoi
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Śledź nas

Vip Star Lounge

  /  Vip Star Lounge

Exkluzívna romantika a dokonalý relax v našej privátnej zóne, akú len tak ľahko nenájdete. Doprajte si intímnu atmosféru a chvíľky, ktoré budú patriť iba vám.
Rezervujte si váš pobyt v privátnej zóne a vyberte si z našej ponuky romantických spa balíčkov. Odneste si výnimočné zážitky, na ktoré nezabudnete. V našej privátnej spa zóne nájdete: jacuzzi s výhľadom na štíty Vysokých Tatier, presklenú fínsku saunu, masážne sprchy a oddychovú zónu. Na našom wellness sa vám najviac bude páčiť súkromie, ktoré tam budete mať. Iba vy sami si môžete užívať vírivku alebo saunu. Či už sa rozhodnete pre romantiku v pároch, wellness pre rodinu alebo zábavu s partiou priateľov. Ponorte sa do vírivého kúpeľa, doprajte si horúcu saunu a oddychujte v čarovnej atmosfére tatranskej prírody.

FÍNSKA SAUNA (SUCHÁ SAUNA)

Pobyt v presklenej fínskej saune vás nielen nabije energiou a osvieži ale aj nabudí a posilní vaše zdravie.

Fínska sauna poskytuje celkové prekrvenie organizmu, potrebnú relaxáciu a oddych a je možné ňou liečiť problémy s dýchacími cestami a kožnými ochoreniami. Prináša očistu a relax, osviežuje telo a myseľ a napomáha k telesnej a psychickej rovnováhe. Pre dýchacie cesty je ideálna vlhkosť vzduchu okolo 30%, ktorú dosahujeme pravidelným polievaním horúcich kameňov. Účinok fínskej sauny spočíva v aktivácii termoregulačných procesov v tele. Krv sa z vnútra tela presúva do rozšírených ciev pod povrchom kože a dochádza k intenzívnemu poteniu. Telo sa tak zbavuje toxínov, koža sa stáva zdravšou a krajšou. Dôležitou súčasťou saunovania vo fínskej saune je ochladzovacia fáza, v ktorej sa krv vracia naspäť do vnútra tela, čo aktivuje imunitný systém a zrýchľujú hojivé procesy.

TEPLOTA : 90 – 105˚C
VLHKOSŤ : 10 – 15 %
ODPORÚČANÝ ČAS : 10 – 15 min.
ÚČINKY : regeneračné, relaxačné, posilnenie imunitného systému, prevencia proti chorobám z nachladnutia,
KONTRAINDIKÁCIE : všetky akútne chorobné stavy, zvýšená činnosť štítnej žľazy, krvácavé choroby, zápal žíl, epilepsia, infekčné choroby, hypertenzia, dekompenzovaný diabetes mellitus, zhubné nádory, epilepsia, nehojace sa kožné defekty, infekčné, prenosné, parazitárne ochorenia, aktívna TBC, krvácavé stavy, psychické ochorenia, horúčkové stavy, febrílne stavy, celková arteroskleróza s orgánovým poškodením, rakovinové ochorenia (zhubné nádory), stav po srdcovom infarkte a cievnej mozgovej príhode (po lekárskom vyšetrení bez komplikácií 3 mesiace), všetky ochorenia srdca a ciev po konzultácií s odborným lekárom, tehotenstvo, vek nad 70 rokov.

JACUZZI

Wellness je životný štýl. Zabudnite na stres a doprajte si súkromný relax s vašim blízkym. Bublinky vo vírivke vám premasírujú celé telo a rozprúdia lymfatický systém.

Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkový relax a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia horúcej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľňuje svaly a celé telo.

TEPLOTA VODY VÍRIVKY : 34 – 36 °C
HĹBKA : 1 m
POČET OSÔB : 5 osôb

ÚČINKY : hydromasáž, uvoľnenie a prekrvenie tela. Relaxačný vodný kúpeľ. Voda, nadľahčuje telo a tým klesá napätie svalov. Horúca voda doplnená masážou tela a chodidiel podporuje krvný obeh a telo sa dostáva do stavu úplnej relaxácie.
KONTRAINDIKÁCIE : hnisavé ochorenia kože, plesne, infekčné choroby, známky obehového zlyhania, epilepsia, hnisavé ochorenia kože, infekcie, akútne horúčkovité ochorenia, stavy po hlbokej trombóze, zhubné nádory, inkontinencia moču a stolice, tehotenstvo, všetky akútne ataky chronických ochorení

a
BALÍČEK ROMANTIC EXCLUSIVE

To najlepšie z najlepších. Relax, oddych a wellness starostlivosť, v ktorej vám nič nebude chýbať...

Balíček Romantic zahŕňa:

 • balíček pre 2 osoby
 • vstup do Nature wellness centra na 2 hodiny (sauny a inhalácie (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary)
 • prenájom privátnej exteriérovej zóny VIP STAR LOUNGE na 1 hodinu (fínska sauna, jacuzzi)
 • 0,75l fľaša Prosecco
 • ovocná misa

  Cena 100 EUR

BALÍČEK CLASSIC

Balíček pre 2 osoby pre nezabudnuteľný wellness zážitok ...

Balíček Classic zahŕňa:

 • balíček pre 2 osoby
 • prenájom privátnej exteriérovej zóny VIP STAR LOUNGE na 1 hodinu (fínska sauna, jacuzzi)
 • 0,75l fľaša Prosecco

  Cena 60 EUR
a
BALÍČEK WELNESS VEČERA

Prekvapte svoju polovičku wellness zážitkom. Romantická večera so vstupom do Wellness centra pre 2 osoby.

Balíček Wellness zahŕňa:

 • balíček pre 2 osoby
 • vstup do Nature wellness centra na 2 hodiny (sauny a inhalácie (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary)
 • Bufetová večera pre 2 osoby s welcome drinkom 0,2l Prosecca v Hotelovej reštaurácii hotela Hills

Cena 89 EUR