Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Aquapark AquaCity Poprad v cene pobytu

LETNÝ POBYT SO ZĽAVOU -15%

Dovolenka v Tatrách a Aquaparkom AquaCity Poprad v cene pobytu

LETNÝ POBYT SO ZĽAVOU - 15%

Zarezervujte si letný pobyt v Hoteli Hills so 15% zľavou a získajte vstup do Aquaparku AquaCity Poprad pri pobyte od 3 nocí zdarma!
Užite si slnečné dni v pohodlí našich komfortných izieb s výhľadom na Vysoké Tatry. Výhodná ponuka platí len pri rezervácii s promo kódom, neváhajte a vyberte si svoj termín ešte dnes!
Pobyt zahŕňa:
• Ubytovanie v izbách alebo apartmánoch
• Raňajky a večeru vo forme bufetových stolov (bez nápojov)
• Vstup do Nature Wellness centra (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladovací bazén, relaxačná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary)
• Pri pobyte od 3 nocí - bezplatný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad (Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén
• Animačné programy pre deti a dospelých každý deň počas letnej sezóny
• Bezplatné Wi – Fi pripojenie
• Strážené parkovisko
• Set kávy a čaju
Info o pobyte
• Akcia platí pri rezervácii cez náš Online booking - rezervačný systém. Zľavu 15% získate pri zadaní promo kódu HOLIDAY2024 do 15.6.2024. Platí na pobyty v termíne od 1.7.- 1.9.2024.
• Pri pobytoch od 3 nocí navyše získate možnosť celodenný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad platný počas pobytu alebo v deň odchodu

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

V prípade záujmu o skorý Check - in alebo neskorý Check - out kontaktujte, prosím, recepciu hotela. Poskytnutie týchto doplnkových služieb závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností hotela.

Email : recepcia@hotelhills.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Akcia platí pri rezervácii cez náš Online booking - rezervačný systém do 15.6.2024. Pri rezervácii zadajte promo kód HOLIDAY2024. Platí na pobyty v termíne od 1.7.- 1.9.2024.

Pozrite si ponuku izieb v hoteli Hills. Detskú postieľku vám ponúkame bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV

V dňoch 26.5 až 30.5.2024 bude Relaxačný bazén s vírivkou vo Wellness centre z dôvodu čistenia mimo prevádzky.