Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

7.10.2023 v Hoteli Hills

Dámsky večer – Talk show s Ivetou Malachovskou

Dámsky večer plný inšpirácie a výnimočných rozhovorov

TALK SHOW s IVETOU MALACHOVSKOU

7.10.2023 v Hoteli Hills o 19.00

TALK SHOW s IVETOU MALACHOVSKOU

Talk show s Ivetou Malachovskou a jej hosťami v Hoteli Hills 7.10.2023 o 19.00. Na jedinečný večer plný zážitkov a inšpiratívnej atmosféry sa môžete tešiť 7. októbra 2023 o 19.00 v Hoteli Hills.
Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľný večer plný inšpirácie a vzájomného podporovania sa so známou osobnosťou a obdivuhodnou ženou, Ivetou Malachovskou, a jej skvelými hosťami.
Podujatie je určené nie len pre ženy ale i mužov, ktorí túžia po témach týkajúcich sa zdravia, krásy a životného štýlu.
Iveta Malachovská je výnimočnou osobnosťou slovenského mediálneho priestoru, ktorá svojou energiou, charizmou a úspechom slúži ako príklad pre mnohé ženy. V rámci tohto špeciálneho podujatia bude Ivetu sprevádzať skupina nesmierne talentovaných a úspešných žien a muža, ktorí prežijú spolu s vami nezabudnuteľný večer.
Hosťami programu budú:
• Zora Czoborová - Fitness inštruktorka a trénerka, ktorá vám prezradí tajomstvá zdravého životného štýlu a aktívneho života. Zora nám povie, ako nájsť rovnováhu medzi prácou, rodinou a cvičením.
• MUDr. Marián Koperniech - Uznávaný plastický a estetický chirurg, ktorý bude hovoriť o dôležitosti sebaúcty a starostlivosti o svoje telo. MUDr. Koperniech nám predstaví novinky v oblasti krásy a estetiky.
• Lucia Jendrušáková - Úspešná podnikateľka a sprievodca v topánkovom svete, ktorá sa venuje nielen obchodu, ale hlavne poradenstvu v oblasti topánok a módy . Lucia nám ukáže, ako nájsť vlastný štýl a sebavedomie prostredníctvom správneho výberu topánok.
• Monika Rybárová - Skúsená odborníčka na kozmetiku a odborníčka na starostlivosť o pleť . Monika nám poradí, ako mať krásnu a zdravú pleť bez zbytočného stresu. Okrem skvelých rečníčok a odborníkov na dané oblasti, sa môžete tešiť aj na príležitosť nadviazať nové priateľstvá s inými úžasnými ženami a získať nové poznatky a zážitky.
Prineste so sebou svoje priateľky a spoločne si vychutnajme ženskosť vo všetkých jej podobách!