Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Cyklistika

V hoteli Horizont Resort na vás čaká skvelá zábava počas celého roka. Športové vyžitie je neoddeliteľnou súčasťou našich služieb. Milovníkom cyklistiky Vysoké Tatry ponúkajú množstvo cyklotrás. Môžete si vybrať ľahšie rekreačné alebo náročnejšie s vysokým prevýšením.

CYKLISTIKA A POŽIČOVŇA BICYKLOV

Milovníkom cykloturistiky a výletov do okolia ubytovaným v našom hoteli ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. Vo Vysokých Tatrách je množstvo cyklotrás. Tie najnáročnejšie no zároveň tie, ktoré vám poskytnú najkrajšie výhľady, sú cyklotrasy k Chate pri Zelenom plese, Hrebienok, Sliezsky dom či Popradské pleso.

300 km značených cyklotrás ponúka región Vysoké Tatry. Vyberte si ten správny cyklovýlet!
SEGWAY

Spoznajte krásu Tatranskej prírody na vesmírnom vozidle Segway. Počas letnej sezóny vám ho vieme zapožičať na recepcii nášho hotela. Segway je výnimočný elektrický dopravný prostriedok využívajúci k svojmu pohybu dynamickú stabilizáciu. Má dve kolesá ,na ktorých samostatne udržiava rovnováhu a je navrhnutý aby zvládol akýkoľvek terén. Je ideálny pre každého, kto hľadá zaujímavý a vzrušujúci spôsob, ako preskúmať okolitú prírodu. Ideálny zážitok počas vášho pobytu vo Vysokých Tatrách.

Rezervujte si vašu jazdu Segwayom na hotelovej recepcii hotela

1 hodina  – 20 EUR /  1 osoba  30 EUR / 2 osoby
30 minút – 15 EUR / 1 osoba   25 EUR / 2 osoby
10 minút – 6 EUR / 1 osoba  10 EUR / 2 osoby