Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Masáže a procedúry

  /  Masáže a procedúry
KLASICKÁ MASÁŽ

Chrbát 20 minút • Chrbát + Nohy 30 minút • Celé telo 60 minút

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Chrbát 20 min – 25 €
Chrbát + nohy 30 min – 35 €
Celé telo 60 min – 50 €

RELAXAČNÁ AROMATICKÁ MASÁŽ + ZÁBAL ,,AROMA RELAX“

Chrbát + Šija 30 minút • Celé telo 60 minút

Relaxačná aromatická masáž je upokojujúcou masážou pomocou relaxačných olejov, sprevádzaná príjemnou hudbou uvoľní vaše telo aj myseľ a vy sa budete cítiť znovuzrodení (podľa výberu mentol, levanduľa, vanilka, kokos).

Tvár – 30 €
Chrbát + šija 30 min – 40 €
Celé telo 60 min – 60 €

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

Nohy 20 minút • Celé telo 60 minút

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa tzv. svalovice po výkone.

Nohy 20 min – 25 €
Celé telo 40 min – 35 €

INDICKÁ MASÁŽ ,,ANTISTRESS“

Masáž hlavy 20 minút

Indická antistresová masáž hlavy uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. V hlave a na tvári sa hromadí veľké množstvo úzkostí, negatívnych emócií, ktoré prináša život, a preto dotyk pomáha pri trápení, otvára cesty komunikácie a porozumenia. Hlava a vlasy sú mimoriadne citlivé na dotyk, lebo tvár a koža na hlave obsahujú veľké množstvo nervových zakončení. Masírovanie hlavy a vlasov je zmyselné a hlboko upokojujúce.

Masáž hlavy 20 min – 25 €

HAVAJSKÁ MASÁŽ ,,LOMI LOMI“

Celé telo 30 minút • Celé telo 60 minút

Kombinácia veľmi jemných a plynulých masážnych techník ju zaraďuje medzi najobľúbenejšie spôsoby odpočinku. Pri havajskej masáži dochádza k harmonizácii tela a duše. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje bolesť, únavu a napätie.

Celé telo 30 min – 35 €
Celé telo 60 min – 55 €

MANUÁLNA LYMFODRENÁŽ

Ruky + nohy 40 minút • Ruky + nohy 60 minút

Manuálna lymfodrenáž je jemná liečebná masáž bez použitia oleja, ktorá má rôzne blahodarné účinky na ľudský organizmus.Odvodnenie organizmu, zbavenie tela toxínov, detoxikácia a podpora látkovej výmeny.

Ruky + nohy 30 min – 50 €
Ruky + nohy 60 min – 70 €

REGENERUJÚCA PEELINGOVÁ MASÁŽ ,,ZNOVUZRODENIE“

Celé telo 30 minút • Celé telo + zábal 60 minút

Peeling masáž čistí a regeneruje pokožku. Masáž je výbornou očistou pokožky, príjemnou relaxáciou, a poskytne telu dokonalé uvoľnenie. Odstraňuje stres a napätie, harmonizuje psychiku a hormonálny systém a pôsobí proti depresii. Prináša pocit čistoty a vyrovnanosti, znižuje prejavy niektorých druhov dermatitídy. Kombinácia masážnych ingrediencií hydratuje pokožku. Výber peelingov ( mango – nektárinka, vanilka – med, zelený čaj, čokoláda , malina)

Celé telo 30 min – 35 €
Celé telo + zábal 60 min – 58 €

KOMBINOVANÁ MASÁŽ

Celé telo 60 minút

Diagnostická masáž celého tela podľa vlastného výberu a odporúčania maséra. Diagnostika chrbta a zvolenie správneho druhu masáže (peeling, lávove kamene, zábal alebo klasická masáž + lávové kamene)

Celé telo 60 min – 60 €

MADEROTERAPIA

30 minút • 60 minút

Terapia na odstránenie celulitídy, relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu organizmu. Maderoterapia stimuluje a zlepšuje rovnováhu energie, zmierňuje stres a uvoľňuje bolesti svalov a kĺbov.

30 min – 40 €
60 min – 60 €

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 14:00 – 21:00 hod., Sobota – Nedeľa 10:00 – 21:00 hod.

Rezervácie : recepcia@hotelhills.sk

Online nákup darčekových voucherov

Cenník masáží a relaxačných procedúr