Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Zľavy 10 až 20%

Vernostný program

Vernostný program

AquaCity Club

Nakupujte za klubové ceny, využite exkluzívne akcie a zľavy a nechajte sa prekvapiť atraktívnymi ponukami. Výhodný Vernostný program s okamžitými zľavami 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, výhodné hotelové akcie, vstupy do Aquaparku, narodeninové zľavy a zľavy v gastro prevádzkach. Klubovú kartu si môžete vybaviť za jednorazový poplatok 5 EUR.
Ako získate kartu?
Registrujte sa v AquaCity klube osobne na pokladniach v AquaCity Poprad, prípadne online na shop.aquacity.sk. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie vlastnú klubovú kartu a môžete začať využívať vernostný program.
Výhody, využívanie a platnosť klubovej karty
S klubovu kartou AquaCity Klub získate okamžitú zľavu vo výške 10% až 20% a môžete využívať akciové ponuky v Aquaparku, zakúpiť si výhodné hotelové balíčky, získať narodeninové zľavy, výhodné promo kódy na nákup cez online obchod AQUASHOP a ďalšie exkluzívne ponuky.
Klubová karta je neprenosná okrem priamych rodinných príslušníkov. Zľavu z klubovej karty môže využiť držiteľ karty a jeho manžel, manželka alebo deti do 18 rokov. Klubová karta má neobmedzenú platnosť. Platnosť klubovej karty skončí len ukončením prevádzkovania klubového programu.
Zľavy s klubovou kartou
Staňte sa členom vernostného programu AquaCity klub a ušetrite až 20% pre seba, svoju rodinu a priateľov v AquaCity Poprad. Získajte zľavy do Aquaparku, na wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach v AquaCity.
 • AQUAPARK – zľava ( vstupy Aquapark packet, Wellness packet – celodenný, 3 hodinový) aj z kategórie dieťa, študent, dôchodca, osoba ZŤP
 • UBYTOVANIE – zľava 10% Hotel Seasons ****, Mountain View****, Riverside***, Horizont Resort ****, Hotel Hills **** (z pultových cien ubytovania)
 • GASTRO – zľava 10% – jedlá a nápoje z aktuálneho jedálneho a nápojového lístka s výnimkou tabakových výrobkov, denného menu, špeciálnych ponúk
  platí pre prevádzky:
  AquaCity Poprad – Reštaurácia High Tatras, Lobby bar a Café bár
  Hotel Horizont Resort – Reštaurácia Culinary Restaurant, Lobby bar, Cigar Lounge
  Hotel Hills – Hills Reštaurácia, Lobby & Café bar, Cigar & Cognac bar
 • DOPLNKOVÉ SLUŽBY – zľava 10%
  AquaCity Poprad – masáže a procedúry v Relaxačno masážnom centre
  Hotel Horizont Resort – masáže a spa procedúry, Mountain Wellness centrum, Vip Sky Lounge
  Hotel Hills – masáže a procedúry, Nature Wellness centrum, Vip Star Lounge
  zľava 20% Interklinik Poprad – celotelová a lokálna kryoterapia

AquaCity Club

Vernostný program AquaCity Club. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy atď.
AquaCity Poprad

Aquapark Poprad s.r.o., Športová 1397/1, Poprad 058 01

Email: club@aquacity.sk
Telefón: +421 52 7851 111