Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Fit pobyt so Zorou Czoborovou

FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Pobyt sme pripravili pre všetkých klientov, ktorí majú záujem o aktívnu formu oddychu a cvičenie v kombinácii s relaxom. Ak potrebujete vypnúť od pracovného stresu, rodinných povinností, načerpať potrebnú energiu, neváhajte. Poďte si užiť predĺžený víkend a trojfázové cvičenie pod osobným vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému a odstráneniu bolesti chrbta. Cieľom tohto pobytu je naučiť klientov správne technicky cvičiť. Dôraz bude kladený na správne držanie tela, techniku dýchania a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov. Dostanete kompletné informácie o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o doplnkoch výživy a pitnom režime. Pochopíte ako vaše telo reaguje na fyzický tréning a zdravú stravu. Na základe získaných vedomostí z FITPOBYTU budete môcť samostatne pokračovať aj v domácom prostredí. O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,SUPER PARTII“, takže táto ponuka určite zaujme aj klientov, ktorí nemajú „parťáka“ na FITPOBYT
Cena pobytu platí pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe a zahŕňa:
• Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
• Raňajky, obed, večera
• 1 x uvítací nápoj
• pitný režim počas cvičenia
• cvičenie so Zorou Czoborovou podľa programu
• neobmedzený vstup do Nature Wellness (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary)
• župan, kávový a čajový servis na izbe
• WiFi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie
Cenová kalkulácia - Fit pobyt
• Termín - 10.10. - 13.10.2024
• Predajná cena za 1 osobu v dvojlôžkovej izbe 460€ (3 noci)
• Predajná cena za 1 osobu samostatne v dvojlôžkovej izbe 580€ (3 noci)

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

Poplatok za neskorší odchod z hotela do 13:00 je v cene 25 € / izba. Po dohode s recepciou, predĺžený pobyt do 16:00 v cene 25 € / dospelá osoba a 15 € / dieťa.

Email : recepcia@hotelhills.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Akcia platí pri rezervácii na pobyty v termíne 10.10. - 13.10.2024

Pozrite si ponuku izieb v hoteli Hills. Detskú postieľku vám ponúkame bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV